loading
FARMACEUTICI.SK
to najlepšie z talianskej kozmetiky

ARTAX KRÉM Zľava -5%

 

Cena s DPH 20%:    15.47 € -5%  14.82 €

ARTAX KRÉM - Pri žilovej nedostatočnosti

Od roku 1986 pod rôznymi názvami (prvý bol Geloncrema, potom Fleboderm, Eubell Gelon atď.,) boli na trhu produkty riešiace podľa spotrebiteľov a najmä lekárnikov problém s omrzlinami, hematómami a svrbením pokožky. Ak tento produkt rieši problémy s omrzlinami, je to najlepší produkt aj na použitie v letných mesiacoch pre cirkuláciu, opuch a pocitu ťažkých nôh.

Vyvážený pomer prírodných zložiek v kréme ARTAX® napomáha pri regulácii krvného obehu, opätovne aktivuje povrchový krvný obeh a podporuje regeneráciu kože.

V skutočnosti obsahuje Arnicu (9,6%), Ruscus (Listnatec) a Escín, ktoré pôsobia na periférnu cirkuláciu krvi zlepšujúcu jej tok, zatiaľ čo Morský kolagén a voda Hamamelis Virginiana obnovujú normálnu bunkovú fyziológiu kapilár a zvyšujú ich pružnosť. Vitageno F (pozostávajúci z Kyseliny linolovej a Kyseliny arachidónovej) spolu s Allantoínom majú ochranný a obnovujúci účinok na pokožku.

KRÉM JE VHODNÉ POUŽIŤ PRI: ťažkostiach s povrchovým krvným obehom, opuchoch, pocitu ťažkých nôh, hematómoch, omrzlinách, krehkých kapilárach, rozšírených krvných cievach, sčervenaní. Zopakujte podľa potreby aj niekoľkokrát za deň. Výrobok sa odporúča používať ráno.

ZLOŽENIE: Voda, Etylhexyl palmitát, Zmes rastlinných olejov, Cetearyl alkohol, Propylénglykol, Glyceril stearát, PEG-75 stearát, Glycerín, Izodecyl-laureát, Stearát PEG-8, Dimetikón, Allantoín, Kyselina ľanová, Benzyl alkohol, Fenoxyetanol, Sorbát draselný, Parafín, Parfum, Disódium EDTA, Extrakt z koreňa Listnatca tŕnitého, Lecitín, Escín, Extrakt z kvetov Arniky horskej, Tokoferylacetát, Extrakt listov z Hamamelis virginiana, Beta- sitosterol, Kyselina citrónová, Benzoán sodný a Tokoferol.

Arnika horská má sťahujúce, čistiace, tonizačné a upokojujúce vlastnosti. Marine Collagene stimuluje produkciu kolagénu, podporuje pôsobenie aminokyselín a chráni pred pôsobením slnka. Listnatec tŕnitý (Ruscus) má ochranné, protizápalové, sťahujúce a protiedémové vlastnosti. Escín je látka, ktorá chráni vaskulárny systém a má protizápalový účinok. Vitamíny skupiny F tvoria zmes s veľmi vysokou koncentráciou rastlinných nenasýtených mastných kyselín (Kyselina linolénová, Kyselina linolová, Kyselina arachidónová), ktorá funguje ako prírodná hydratačná zložka. Allantoín je bezpečná a účinná látka zodpovedná za ochranu kože, podporuje regeneráciu buniek a zvyšuje absorpciu účinných látok s keratoplastickým účinkom.

ARTAX a jeho výhody

  • Kozmetický výrobok s obnovujúcim účinkom
  • Pôsobí výživne, rehydratačne a napomáha udržiavať vlastnosti pokožky aj pri nežiaducom vplyve počasia
  • Zanecháva pokožku jemnú a chránenú
  • Tento produkt neobsahuje žiadne farbivá
  • Obsahuje prírodné zložky

Obsah: 75 ml.