loading
FARMACEUTICI.SK
to najlepšie z talianskej kozmetiky

O SPOLOČNOSTI FARMACEUTICI S.r.l. c.u.s. A FARMACEUTICI s.r.o.

 

O spoločnosti FARMACEUTICI S.r.l. c.u.s. a FARMACEUTICI s.r.o.

Spoločnosť Farmaceutici Srl. bola založená v roku 1997 v Taliansku vďaka vášni a odhodlaniu jeho majiteľa, pána Elvia Bonabella. Jeho skúsenosti vo farmaceutickom priemysle začali v 70-tych rokoch, keď pôsobil ako obchodný zástupca, kde získal značné vedomosti z tejto oblasti. Jeho prirodzený obchodnícky talent čoskoro pritiahol pozornosť najvýznamnejších medzinárodných farmaceutických spoločností, pre ktoré sa čoskoro stal manažérom predaja.

farmaceutici

Napriek tomu, že bol unavený neustálym preplietaním sa medzi firemnými politikami, rozhodol sa vytvoriť si svoj vlastný obchod. Prisľúbil politiku kontinuity založenú na troch povinných etických základoch: nespochybniteľná kvalita výrobkov, uznávaná veda a hlboký rešpekt voči spotrebiteľom, ktorý sa podarilo dosiahnuť vďaka aktívnemu zapojeniu lekární do tohto procesu.

Spoločnosť FARMACEUTICI Srl. s pánom Elviom Bonabellom inovuje svoju podnikateľskú úlohu a vytvára nové značky produktov, ktoré sú výsledkom najmodernejšieho výskumu vo farmaceutickom priemysle. Medzi spomínané produkty patria: BLUMAR, prvý prírodný bio-hygienizér pre nosovú a ušnú hygienu, BLUPIC repelent a BLUPIC po uštipnutí, obnovujúci krém ARTAX a ochranný krém OMNIAX

V roku 2018 vznikla nová pobočka Farmaceutici s.r.o. na Slovensku. Táto pobočka sa zameriava na Slovenský a postupne na Český trh.