loading
FARMACEUTICI.SK
to najlepšie z talianskej kozmetiky

OMNIAX KRÉM Zľava -8%

 

Cena s DPH 20%:    15.90 € -8%  14.74 €

OMNIAX KRÉM - Prírodný kortikoid

Od roku 1986 pod rôznymi názvami (prvý bol Escina VDE), boli na trhu produkty, ktoré samozrejme neriešia problémy so psoriázou, ale ako to tvrdia spotrebitelia a lekárnici, toto je najlepší produkt na trhu, ktorý po 15 dňoch používania výrobku deskvamáciu pokožky (vonkajšie prejavy na pokožke v podobe malých chrást) odstráni, čo sa prejaví odlúpnutím chrást. Pokožka zostáva hladká a ružová; vynikajúce aj pre popáleniny vo všeobecnosti (vrátane spálení od slnka), ako aj pri začervenaní (aj pri použití plienok) a vyrážkach.

OMNIAX využíva účinok kyseliny glycyrrhetinovej podobnej kortizónu, ktorý spolu s hydrogenovaným lecitínom pôsobí hĺbkovo, čo zabezpečuje okamžité a trvácnejšie pôsobenie.

Sladký mandľový olej, Avokádový olej a Bambucké maslo spolu s Allantoínom stimulujú rýchlejšiu regeneráciu tkanív postihnutých zápalom.

OMNIAX® je komplexný produkt, ktorého protizápalový účinok obnovuje normálne obranné mechanizmy pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE: na postihnuté miesto aplikujte malé množstvo krému; ak je to potrebné, opakujte znovu po 5-10 minútach. Prvý týždeň opakujte aplikáciu každé ráno a večer. Druhý týždeň postačí už len jedno použitie za deň, najlepšie večer. Nepoužívajte v prípade otvorených rán, alebo na poranenú pokožku.

ZLOŽENIE: kyselina glycyrrhetinová, voda, zmes rastlinných olejov, Glycerin stearát, Glycerín, Sladký mandľový olej, Cetearyl alkohol, PEG-75 stearát, Bambucké maslo, Izodecyl-laureát, Stearát PEG-8, Etylhexyl palmitát, Dimetikón, Hydrogenovaný lecitín, Benzylalkohol, Fenoxyetanol, Sorbát draselný, Allantoín, Parafín, Parfum, Disódium EDTA, Tokoferol, Kyselina citrónová.

Kyselina glycyrrhetinová extrahovaná zo Sladkého drievka (Glycirrhiza glabra) má utišujúci účinok, podobný účinku Kortizónu, ale bez rizík a vedľajších účinkov spôsobených použitím kortizónu.

Escín, extrahovaný z Pagaštanu konského, sa považuje za hlavnú zložku zodpovednú za ochranu ciev a má silné protizápalové účinky.

Allantoín, extrahovaný z Kostihoja lekárskeho (Symphytum offcinale), rastliny účinnej na ochranu pokožky, podporuje bunkovú proliferáciu a zvyšuje absorpciu účinných látok s keratoplastickým účinkom.
Plnia vyživujúcu, hydratačnú a stimulujúcu funkciu. Tieto látky spomaľujú oxidáciu, podporujú tvorbu nových buniek, prispievajú k protizápalovému účinku a stimulujú produkciu kolagénu, aby tak urýchlili proces hojenia.

Obsah: 75 ml. 

OMNIAX a jeho výhody:

  • Po 15 dňoch používania výrobku sa malé chrasty na pokožke prejavia odlúpnutím chrást a pokožka zostáva hladká a ružová
  • Produkt možno použiť na viacero problémov: ekzém, psoriázu, alergické reakcie, aj pre popáleniny vo všeobecnosti (vrátane spálení od slnka), pri začervenaní (aj po použití plienok) a vyrážkach
  • OMNIAX využíva účinok kyseliny glycyrrhetinovej podobnej kortizónu, ktorý spolu s hydrogenovaným lecitínom pôsobí hĺbkovo, čo zabezpečuje okamžité a trvácnejšie pôsobenie
  • Zanecháva pokožku jemnú a chránenú
  • Tento produkt neobsahuje žiadne farbivá